El Krepel – instagramowa kawiarnia w Warszawie

Instagramowa kawiarnia w Warszawie

Gdyby ktoś się zastanawiał jak spędzić niedzielne popołudnie, zwłaszcza w niedzielę niehandlową to polecam zajrzeć do warszawskiej kawiarni & pączkarni El Krepel, mieszczącej się przy ul. Śniadeckich 12/16.

Kawiarnia zachwyca oryginalną ścianką kwiatową i naprawdę przepysznym jedzeniem. W ofercie znajdziecie przeróżne słodkości. My skusiliśmy się na sernik nowojorski oraz sernik mango. Do tego wypiliśmy kawę różane latte macchiato oraz karmelowe latte macchiato. Miejsce w sam raz na zrobienie sobie zdjęcia typowo instagramowego.

różane latte macchiato

El Krepel – instagramowa kawiarnia w Warszawie podbija serca coraz większej liczby osób. Nic dziwnego, sami chętnie wrócimy tam ponownie.

Na Instagramie El Krepel, prowadzonym przez właścicielkę kawiarni – Justynę Pankowską możecie zobaczyć cały proces przygotowywania dań. Wszystkie propozycje są niezwykle estetyczne.

A Wy macie swoje ulubione miejsca w Warszawie?

 

One thought on “El Krepel – instagramowa kawiarnia w Warszawie

  1. Nie znam tej restauracji, ale zapowiada się rewelacyjnie. Chętnie zawitam na coś smacznego 🙂 Już samo to, w jaki sposób są podawane te desery zachęca. Podoba mi się ta miska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *