Parę słów o mnie - Sara Staniszek

Nazywam się Sara Staniszek. Od 2019 Sara Solarek 🙂

Jestem miłośniczką podróży i każdą możliwą chwilę poświęciłabym wyjazdom. Mam miliony pomysłów na minutę i tylko czekam aż któryś z nich przyniesie mi upragniony sukces.

W czerwcu 2018 r. zostałam absolwentką prawa WPiA UW, a miesiąc później otworzyłam firmę Marketing Sukcesu. Specjalizuję się w marketingu internetowym, głównie marketingu prawniczym. Tworzę strony internetowe, obsługuję social media oraz piszę blogi prawnicze.

Bloga lifestylowego założyłam dzień po tym jak liczyłam na kalkulatorze ile w tym roku skończę lat… Czas leci tak szybko, że przestałam się na nim skupiać, ale na szczęście szczęśliwi czasu nie liczą!

Uwielbiam „uporządkowany chaos” i organizację życia w postaci kalendarzy i plannerów. Nieustannie gonię za swoimi marzeniami. Do tej pory wszystkie udało mi się spełnić, mimo to pojawiają się następne. Mam już za sobą kilkumiesięczną wyprawę do Azji zorganizowaną samodzielnie. Mieszkałam na Filipinach. Na swojej drodze spotkałam całe mnóstwo podróżników. I wiecie co? Nikt z nich nie bał się podróżowania, odkrywania świata. Wszyscy odradzali mi tej wyprawy. Mówili, że jestem szalona, że sobie tam nie poradzę i, że najważniejsze są studia i praca. Ja chciałam pokazać i pokazałam, że wszystko da się ze sobą pogodzić. Pokazałam, że jak się bardzo chce to można spełnić swoje największe marzenia bez względu na budżet.

W marcu 2019 zostałam szczęśliwą mamą Juliana. Od tamtej pory moje życie wywróciło się do góry nogami. Mimo to postawiłam pokazać temu małemu człowiekowi cały świat. Teraz regularnie podróżujemy we trójkę. O naszych podróżach opowiadamy na blogu www.solarekfamily.com

Marzenia warto realizować, nieważne jakie one by się wydawały innym i jak bardzo człowiek zostanie skrytykowany. Trzeba się spełniać.

Nalej sobie filiżankę kawy albo herbaty, usiądź wygodnie i poczytaj co mam dla Ciebie do zaoferowania na blogu.

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną lub moim blogiem?

Napisz do mnie! blog@staniszek.pl
Sara Staniszek