Parę słów o mnie

Nazywam się Sara Staniszek. Jestem miłośniczką podróży i każdą możliwą chwilę poświęciłabym wyjazdom. Mam miliony pomysłów na minutę i tylko czekam aż któryś z nich przyniesie mi upragniony sukces.

W czerwcu 2018 r. zostałam absolwentką prawa WPiA UW, a miesiąc później otworzyłam firmę Marketing Sukcesu. Specjalizuję się w marketingu internetowym, głównie marketingu prawniczym. Tworzę strony internetowe, obsługuję social media oraz piszę blogi prawnicze.

Bloga lifestylowego założyłam dzień po tym jak liczyłam na kalkulatorze ile w tym roku skończę lat… Czas leci tak szybko, że przestałam się na nim skupiać, ale na szczęście szczęśliwi czasu nie liczą!

Uwielbiam „uporządkowany chaos” i organizację życia w postaci kalendarzy i plannerów. Nieustannie gonię za swoimi marzeniami. Do tej pory wszystkie udało mi się spełnić, mimo to pojawiają się następne. Mam już za sobą kilkumiesięczną wyprawę do Azji zorganizowaną samodzielnie. Mieszkałam na Filipinach. Na swojej drodze spotkałam całe mnóstwo podróżników. I wiecie co? Nikt z nich nie bał się podróżowania, odkrywania świata. Wszyscy odradzali mi tej wyprawy. Mówili, że jestem szalona, że sobie tam nie poradzę i, że najważniejsze są studia i praca. Ja chciałam pokazać i pokazałam, że wszystko da się ze sobą pogodzić. Pokazałam, że jak się bardzo chce to można spełnić swoje największe marzenia bez względu na budżet.

Marzenia warto realizować, nieważne jakie one by się wydawały innym i jak bardzo człowiek zostanie skrytykowany. Trzeba się spełniać.

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną lub moim blogiem?
Napisz do mnie!
blog@staniszek.pl

 

 

Sara Staniszek
Sara Staniszek

„Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj.” – Mark Twain