Parę słów o mnie

Nazywam się Sara Staniszek. Jestem miłośniczką podróży i każdą możliwą chwilę poświęciłabym wyjazdom. Aktualnie studiuję i szukam jakiegoś większego celu w życiu. Mam miliony pomysłów na minutę i tylko czekam aż któryś z nich przyniesie mi upragniony sukces.

Bloga lifestylowego założyłam dzień po tym jak liczyłam na kalkulatorze ile w tym roku skończę lat… Czas leci tak szybko, że przestałam się na nim skupiać, ale na szczęście szczęśliwi czasu nie liczą!

Uwielbiam „uporządkowany chaos” i organizację życia w postaci kalendarzy i plannerów. Nieustannie gonię za swoimi marzeniami. Do tej pory wszystkie udało mi się spełnić, mimo to pojawiają się następne. Mam już za sobą kilkumiesięczną wyprawę do Azji zorganizowaną samodzielnie. Mieszkałam na Filipinach. Na swojej drodze spotkałam całe mnóstwo podróżników. I wiecie co? Nikt z nich nie bał się podróżowania, odkrywania świata. Wszyscy odradzali mi tej wyprawy. Mówili, że jestem szalona, że sobie tam nie poradzę i, że najważniejsze są studia i praca. Ja chciałam pokazać i pokazałam, że wszystko da się ze sobą pogodzić. Pokazałam, że jak się bardzo chce to można spełnić swoje największe marzenia bez względu na budżet.

Marzenia warto realizować, nieważne jakie one by się wydawały innym i jak bardzo człowiek zostanie skrytykowany. Trzeba się spełniać.

Kilka słów o mnie, czyli głos młodszego pokolenia Staniszek

Młodszego, tak.. Dobrze przeczytaliście. Z dokładnością szwajcarskich zegarków dokładnie 2 lata i 146 dni różnicy (co w efekcie daje 3 lata rocznikowo) młodszego od  autorki tego bloga. Jednak nie jestem tutaj by rozmawiać o liczbach…

Jako entuzjastka wszystkich wpisów mojej siostry, które niekiedy najpierw wpadały pod moje oko by ocenić ich „czytelność” postanowiłam i ja spróbować swoich sił.

Studentka psychologii i to wcale nie z wyboru (przynajmniej nie do końca świadomego wyboru). Od dziecka fanka seriali i mody, a teraz także i szalonego świata show biznesu. To w dużym skrócie Ja a mówiąc ja mam na myśli Selene Staniszek. Tymi kilkoma słowami o mnie zapraszam do kącika w którym podzielę się sobą.

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną lub moim blogiem? Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza bądź napisz na: blog@staniszek.pl

Jestem otwarta na wszelkie propozycje!

 

Sara Staniszek
Sara Staniszek

„Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj.” – Mark Twain

Selene Staniszek
Selene Staniszek